Ashley Green

04. 06. 2010 | † 04. 09. 2010 | kód autora: Ohh

 
Ashley se narodila a vyrůstala spolu se svým dvojčetem Joe v Jacksonville rodičům Joeovi a Michelle. Osamostatnila se v 17 letech, kdy dokončila střední školu Samuela W. Wolfsona a odstěhovala se do Hollywoodu.
Jejím idolem je Audrey Hepburn - obzvláště v jejím nejoblíbenějším filmu Snídaně u Tiffanyho.
O hraní se zajímá od roku 2006, takže její filmografie zatím není bohatá, objevovala se zatím spíše v podpůrných rolích. Jedna z prvních skutečných rolí přišla v soap seriálu Desire, který byl však po jedné sezóně zrušen.
Skutečným průlomem v její filmové kariéře je film Stmívání z roku 2008, kde hraje sice také jednu z vedlejších, leč přesto významných rolí. Objevuje se zde jako Alice, jedna z Edwardových upířích "sester". Tomuto průlomu předcházelo ještě několik projektů v průběhu roku 2007: King of California, Otis a sci-fi drama Radio Free Albemuth.
S Alicí ze Stmívání má mnoho společných rysů - bledou avšak perfektní pleť, menší vzrůst, ale hlavně krásnou chůzi a pohyby - v knize popsané "Pohyby jako tanečnice. Takové, že by i baletka záviděla". V tomto jí možná pomohla i kariéra modelky, které se věnovala dříve. Propagovala značky Fenk Junk, Vision NYC, Sutra a fotila i kampaně pro další firmy.

 

 

 

 

 

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.